poniedziałek, 31 grudnia 2012

pakamera.pl

Witajcie, odkryłam dzis genialną stronę z rzeczami handmade!
Zobaczcie sami:)
Pakamera Artystyczna to nowatorski pomysł na miejsce, w którym każdy uzdolniony projektant ma szansę zaprezentować swoje pomysły. Istniejemy od 2005 roku. Głównym zamysłem, jaki nam przyświeca, jest prowadzenie medium prostego i przejrzystego, propagującego rękodzieło artystyczne. Słowo "propagować" rozumiemy jako szeroko pojętą reklamę zarówno w internecie, jak i w prasie.
Owocem naszej pracy jest "miejsce spotkań" ludzi uzdolnionych z tymi, którzy potrafią docenić sztukę i pragną otaczać się niepowtarzalnymi drobiazgami.

Moda i handmade to nasze życie. Do swojej pracy podchodzimy z ogromną pasją i zaangażowaniem. W chwili obecnej Pakamera to największa internetowa galeria handmade w Polsce. Mimo rozmiaru dbamy o to aby prezentowane przedmioty były na najwyższym poziomie. Pakamera jest przestrzenią artystyczną polskiej społeczności internetowej. Biżuteria, elementy wyposażenia wnętrz i inne przedmioty pojawiają się systematycznie w artykułach portali internetowych, w czasopismach, czy na najbardziej poczytnych blogach.
 Zobaczcie sami, co znalazłam:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz